Wybierając ten kolor na wiodący w pomieszczeniu albo jako dodatek, otrzymasz klasyczne i jednocześnie bardzo współczesne wnętrze. Mowa o różu i to nie byle jakim różu. Szaleństwo i popularność milenialnego różu wciąż trwa. Przejawia się nie tylko w modzie ale również we wnętrzarskich aranżacjach. Jest idealnym wyborem na dywan typu shaggy który dodatkowo podkreśli współczesny wymiar trendu.

 

 

 

 

Co preferujecie: dywan w sypialni czy sama podłoga? Z pewnością są zwolennicy zarówno jednego, jak i drugiego rozwiązania. W tym artykule powiemy jednak o niepodważalnych zaletach użycia dywanu jako elementu aranżacji sypialni. 

 

 

Chcemy zadbać o bezpieczeństwo, wygodę i prawidłowy rozwój dziecka. To naturalne dla kochających rodziców. Żeby jednak tak było, potrzeba czegoś więcej niż tylko pomysłu. Kilka praktycznych wskazówek zapewne wyposaży nasz projekt w dodatkowe atuty i pozwoli na większą świadomość przy aranżowaniu.

 

Czasopisma takie jak „Dobrze Mieszkaj”, „Dom & Wnętrze”, „Czas na Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Villa” już dawno doceniły kunszt i styl marki Agnella. Obecnie przodujący producent dywanów w Polsce, ceniony również za granicą. Wszystko wychodzi z najnowocześniejszego parku technologicznego w Europie środkowo-wschodniej.