Chcemy zadbać o bezpieczeństwo, wygodę i prawidłowy rozwój dziecka. To naturalne dla kochających rodziców. Żeby jednak tak było, potrzeba czegoś więcej niż tylko pomysłu. Kilka praktycznych wskazówek zapewne wyposaży nasz projekt w dodatkowe atuty i pozwoli na większą świadomość przy aranżowaniu.

 

Czasopisma takie jak „Dobrze Mieszkaj”, „Dom & Wnętrze”, „Czas na Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Villa” już dawno doceniły kunszt i styl marki Agnella. Obecnie przodujący producent dywanów w Polsce, ceniony również za granicą. Wszystko wychodzi z najnowocześniejszego parku technologicznego w Europie środkowo-wschodniej.

 

 

 

Co preferujecie: dywan w sypialni czy sama podłoga? Z pewnością są zwolennicy zarówno jednego, jak i drugiego rozwiązania. W tym artykule powiemy jednak o niepodważalnych zaletach użycia dywanu jako elementu aranżacji sypialni. 

Marzysz o tym by w Twoim domu zawitała odrobina wschodniego nastroju? Jesteś miłośnikiem tamtejszej kultury, a może poprostu chcesz się dowiedzieć czegoś na temat orientalnych dywanów? Na myśl przychodzą różne rodzaje dywanów z dalekich krajów, takie jak: tureckie, perskie, pakistańskie, indyjskie, chińskie, itp. W każdym wypadku zapraszamy do przeczytania tego bardzo egzotycznego artykułu.