Czasopisma takie jak „Dobrze Mieszkaj”, „Dom & Wnętrze”, „Czas na Wnętrze”, „Dobre Wnętrze”, „Villa” już dawno doceniły kunszt i styl marki Agnella. Obecnie przodujący producent dywanów w Polsce, ceniony również za granicą. Wszystko wychodzi z najnowocześniejszego parku technologicznego w Europie środkowo-wschodniej.

 

Stosowana technologia nie tylko przekłada się na usprawnienia samej produkcji ale przed wszystkim podnosi jej poziom. Idzie to w parze z wysokiej jakości surowcami oraz zróżnicowany wzornictwem. To wszystko wysuwa Agnelle na pozycje lidera.

 

 

Nie tylko popularna prasa wnętrzarska docenia dorobek firmy. Osiągnięcia mówią same za siebie. Szczególnie jeśli są duże. Wśród uzyskanych referencji znajdują się te z Hotelu Sheraton w Krakowie, Hotelu Arkadia Royal w Warszawie, Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, multipleksy sieci kina Cinema City oraz jednego z największych przewoźników promowych na Bałtyku Unity Line.

 

Dotrzymywanie tempa marce i oczekiwaniom jest nie lada wyzwaniem. Producent realizuje zarówno indywidualne projekty jak również dba o stale powiększającą się ofertę. W obecnej bazie znajduje się ponad 400 wzorów dywanów o wysokiej jakości. Zapewne w dużym stopniu swój sukces zawdzięczają wysokiej wrażliwości na zmieniające się trendy. Zarówno pod kątem deseni jak i stylu. Da się zauważyć, że są otwarci na dialog i dbają o wysoką responsywność na rosnące oczekiwania klientów.

 

Trafiają w potrzebę dostarczania oryginalnego wzornictwa co jest jednym z najważniejszych kryteriów przy wyborze konkretnego produktu. Ze względu na różnorodność stylów i projektów, często wzornictwo stanowi wizytówkę marki. Dlatego dbałość o detale oraz uniwersalność często stanowi kartę przetargową w biznesie. W ofercie znajdą się, zarówno tradycyjne i orientalne motywy jak i wzory nowoczesne i ekspresyjne.

 

Wyczucie smaku i referencje liczących się instytucji stanowią rękojmię naszego zadowolenia z wysokiego standardu produktu oraz smaku. Dwóch zasadniczych kwestiach w których kompromis przychodzi najtrudniej.